Met verdriet in ons hart hebben we afscheid genomen van onze maat, mentor en prominent lid van onze roofvisclub.

Ed Kowski is naar de eeuwige visgronden vertrokken op 29/01/2023 in alle vroegte. Ed was een zeer gerespecteerd lid van onze club en ook een aanjager om te gaan vissen met zijn allen maar ook voor onze clubavonden waar we gezellig met elkaar over het vissen ouwehoeren. De nieuwjaarsrecepties die we moesten missen vanwege Covid. Ed was er altijd bij.

Mooie, hele mooie dagen mogen samen zijn. Den Bommel, Vissen met Nautische Unie en “de Rietschoof” en vele andere locaties waar wij mooie herinneringen aan hebben. 

Met pijn in onze harten hebben we afscheid genomen van Ed. De man van Hengelsport Zuid Amsterdam, de man van de hoempie/ploempie, de man van aasvisjes en technieken om de snoekbaars aan de schubben te komen. Een man van de Baitrebels Almere 

 

RUST ZACHT ED. 

1.jpg

2.jpg

33379851251_18cfab0045_o.jpg